درباره کرج بوران

 نصب کولر گازی در کرج ،تعمیر و سرویس کولرگازی در کرج،فروش کولرگازی درکرجاز مهم ترین و اصلی ترین وظایف کرج بوران می باشد . مجموعه کرج بوران با در اختیار داشتن کادر متخصص ، فنی و با اخلاق که با گذرندان دوره های تخصصی علمی و کسب تجارب زیاد توانسته این وظیفه مهم و حساس را به راحتی و با بهترین کیفیت آغاز و به پایان برساند .
فصل تابستون شروع شد؟
خونتون خیلی گرم تر از پارسال شده؟
دیگه کولر آبی جواب نمیده؟
از شدت گرما و اعصاب خوردی به هیچکدوم از کارا نمی رسی؟
دنبال آرامشی؟
کلید حل همه این مشکلاتت اینجاست!
کافیه فقط با کرج بوران یه تماس بگیری!!
 کرج بوران، میان شما و سرویس کاران مجرب و حرفه ای پلی ساخته است تا بتوانید بهترین برند های کولرگازی را با بهترین قیمت و بالاترین کیفیت و ضمانت داشته باشید.
تیم کارشناسی کرج بوران در آغاز کار با بازدید اتاق کار یا منزل شما مشاوره رایگان ارائه خواهند داد و دستگاهی متناسب با محل را به شما پیشنهاد خواهد داد.
سپس در صورت توافق تیم اجرایی کرج بوران برای نصب و راه اندازی به ادرس شما آمده و هر کس در جایگاه خود مستقر شده و در پایان کار، بهترین کیفیت را به شما تحویل می دهند. عکس زیر نمونه ای از تعمیر و سرویس چیلر است که توسط تیم کرج بوران به اجرا درآمده است.
سخن پایانی
کیفیت بالای کار، رفتار حرفه ای، وقت شناسی و صداقت تیم کرج بوران باعث شده است که مشتریان خوبی را جذب کند که در ادامه به بیان برخی از آن ها می پردازیم:

بانک های رفاه کرج

دانشگاه خوارزمی کرج

جهاد کشاورزی کرج

فرودگاه پیام کرج

کانون نظام مهندسی کرج

رستوران و برج قائم واقع در آزادگان کرج

داروسازی شفا

بیمارستان تخت جمشید واقع در عظیمیه کرج

هلیکوپتر سازی ایران واقع در اتوبان کرج - قزوین