دماسنج و انواع درجه بندی آن

با عرض سلام و وقت به خیر خدمت اعضای محترم خانواده بزرگ کرج بوران. امروز قصد داریم تا در خدمت شما باشیم با مطالب کوتاهی تحت عنوان دماسنج و انواع درجه بندی آن. پس با ما همراه باشید.

بیشتر ...
شرایط نصب پکیج

با عرض سلام و خسته نباشید خدمت اعضای محترم کرج بوران.

امروز قصد داریم تا با توضیحی کوتاه در مورد شرایط نصب پکیج، در خدمت شما باشیم. پس با ما همراه باشید.

بیشتر ...
آموزش تعمیر چیلر تراکمی با کرج بوران

با عرض سلام و خسته نباشید خدمت اعضای محترم خانواده بزرگ کرج بوران. از آنجایی که به یاری خداوند، تیم کرج بوران توانسته آموزش های مربوط به کولرگازی و اسپیلت، سردخانه های فریونی و پکیج را شروع کند، زین پس تصمیم دارد آموزش های مربوط به چیلر تراکمی را با بارگزاری قدم به قدم مطالب کتاب "تعمیرکار چیلر تراکمی" نوشته مهندس علی میاح آغاز کند. پس با کرج بوران همراه باشید.

بیشتر ...
مبدل حرارتی در سیستم سردخانه

با عرض سلام و وقت به خیر خدمت اعضای محترم خانواده بزرگ کرج بوران. امروز با توضیحاتی کوتاه در مورد مبدل حرارتی در سیستم سردخانه در خدمت شما عزیزان هستیم. پس با ما همراه باشید.

بیشتر ...
تهویه مطبوع

با عرض سلام و وقت به خیر خدمت اعضای محترم خانواده بزرگ کرج بوران. امروز قصد داریم تا در خدمت شما باشیم با قسمت اول نصب و تعمیر کولر های گازی پنجره ای و اسپلیت و یک توضیح کوتاه در مورد تهویه مطبوع. پس با ما همراه باشید.

بیشتر ...
نصب و تعمیر کولر های گازی پنجره ای و اسپلیت

با عرض سلام و خسته نباشید خدمت اعضای محترم خانواده بزرگ کرج بوران.

تیم کرج بوران در نظر دارد آموزش های مربوط به کولرگازی را شروع کند. پس با ما همراه باشید.

بیشتر ...
پکیج حرارتی

با عرض سلام و وقت به خیر خدمت اعضای محترم خانواده بزرگ کرج بوران. امروز در خدمت شما هستیم با قسمت اول آموزش پکیج شوفاژ دیواری به همراه توضیحاتی کوتاه در این مورد. پس با ما همراه باشید.

بیشتر ...
آموزش پکیج شوفاژ دیواری به زبان ساده

با عرض سلام و وقت به خیر خدمت اعضای محترم کرج بوران و همچنین عرض پوزش بابت کم کاری سایت کرج بوران برای مدتی کوتاه.

اکیپ اجرایی کرج بوران، با توجه به نزدیک شدن به فصل زمستان و سرما، در نظر دارد تا در کنار شما باشد با بارگذاری مطالب کتاب آموزش پکیج شوفاژ دیواری به زبان ساده نوشته مهندس مسعود آبیار. پس با کرج بوران همراه باشید.

بیشتر ...

« 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10  ... »