تعمیر کولر گازی دوو در کرج

تعمیر کولر گازی دوو در کرج

تعمیر کولر گازی دوو در کرج : نسل جدید کولر ها و سیستم های خنک کننده، انواع کولر گازی و اسپیلت هستند که بسیار سیستم سرمایش پیشرفته ای دارند و از بودن آن ها در منزل می توان لذت برد و یک تابستان داغ را با لذت پشت سر گذاشت. اما این سیستم ها نیاز به سرویس کاری های منظم و دقت و ملاحظه بالا در نگهداری دارند. بدون شک تمایل ندارید که پس از خرید یک وسیله برقی که بسیار گران قیمت هم است، مرتبا آن را به تعمیراتی ببرید و یا پس از گذشت مدت زمان کوتاه آن را جایگزین کرده و مجدد کولر بخرید!

تعمیر کولر گازی دوو در کرج
نمایندگی کولر گازی دوو در کرج

تعمیر کولر گازی دوو در کرج

باید تا می توانید از کولر خود مراقبت کنید تا نیاز آن به تعمیرات را به حداقل برسانید. این کولر ها هر 6 ماه یک بار باید به نمایندگی تعمیر کولر گازی دوو در کرج سپرده شده و سرویس شوند. در این نمایندگی معتبر، بهترین و زبده ترین تکنسین های این عرصه، مشغول خدمت رسانی بوده و سیستم کولر های شما را به خوبی واررسی می کنند. همچنین کولر های شما را در منزل خودتان تعمیر می کنند و این یک امتیاز اساسی است که نیاز به حمل این وسیله به نمایندگی را نخواهید داشت.

یک مزیت اساسی دیگر در کار این افراد، در این است که آن ها سعی دارند، تا جای امکان نیاز به تعویض قطعات در کولر را پایین بیاورند و حذف کنند. در این صورت دیگر هزینه های گزاف تعویض قطعات شامل حال شما نمی شود و با کم ترین بها موفق به تعمیر کولر گازی دوو در کرج خواهید شد. کرج بوران در این مقاله قصد دارد که اطلاعاتی جامع در زمینه این کولر ها در اختیار شما قرار دهد؛ با ما همراه باشید تا بیش تر در این رابطه بدانید.

تعمیر کولر گازی دوو در کرج
تعمیر کولر گازی دوو در کرج

مقایسه انواع کولر گازی و اسپیلت ها

برای این که بدانید، در حین خرید کدام یک از سیستم های خنک کننده امروزی بیش تر به کار شما می آیند، این دو نوع کالا را با هم بررسی کرده و به قیاس آن دو با هم می پردازیم. بهتر است که شرح هر یک را به صورت مجزا عنوان کنیم:

کولر گازی ها:

اگر سری به نمایندگی کولر گازی دوو در کرج بزنید، انواع مختلفی از این اقلام سرمایشی را در برند های مختلف مشاهده خواهید کرد. کولر های گازی از قطعات حساسی تشکیل شده است که باید در نصب و نگهداری از آن ها بسیار دقت کرد. همچنین یک مزیت اساسی آن ها این است که محیط را از هر گونه قارچ  یا باکتری حفظ کرده و عاری از این آلودگی ها نگاه می دارد. تهویه هوا توسط این دستگاه ها بسیار مطبوع صورت می گیرد.

همچنین این دستگاه ها دارای انواع یک تکه و دو تکه می باشند که هر یک کارایی تقریبا یکسانی دارند. در صورت بروز کوچک ترین اختلالی در یکی از قطعات این کولر ها، ناگزیر به پرداخت هزینه های تعمیرات خواهید بود؛ چون کارکرد قطعات آن بسیار اهمیت دارد!

تعمیر کولر گازی دوو در کرج
کولر گازی دوو

اسپیلت ها:

نمونه پیشرفته سیستم های خنک کننده هستند که هر یک دارای اجزای زیر می باشند:

  • فن کولر گازی
  • کمپرسور
  • شیر انبساط دستگاه سرمایشی
  • واحد کنترل کولر
  • کویل کولر
  • و…

روند کاری این دستگاه به این صورت است که هوای گرم محیط را توسط فن های قدرتمندی که در آن وجود دارد، به داخل کولر هدایت کرده و سپس در یونیت داخلی و توسط کمپرسور موجود، به تهویه آن می پردازد و در نهایت هوایی مطبوع را در محیط ساطع می کند. این دستگاه ها، کارکرد بسیار ویژه ای دارند. دمای هوا را تا درجه ای که در موتور آن ها تعریف شده است، خنک می کنند.

برخی از مشخصات کلی کولر گازی دوو

مرکز ارائه خدمات سرویس و تعمیر کولر گازی دوو در کرج اطلاعاتی در زمینه خرید انواع برند های کولر گازی یا اسپیلت را نیز در اختیار شما قرار می دهند. این نمایندگی یک راهنمای مطمئن برای خرید بهتر شما از این دسته محصولات به شمار می روند. انواع کولر های گازی و یا اسپیلت ها دارای ویژگی ها و مشخصات منحصر به فردی هستند. این محصول رقیب سر سخت محصولات ژاپنی و کره ای موجود در بازار است و توانسته در مدت زمان بسیار کوتاهی، برتری خود بر برخی رقبا را به اثبات رساند. برخی مشخصات آن ها را در زیر عنوان کرده ایم:

  • برچسب مصرف A یک ویژگی مهم در هر وسیله برقی به شمار می رود. وجود چنین نشانه ای در هر وسیله، نشان دهنده کم مصرف بودن آن است و می توان با مشاهده آن به این نتیجه رسید که پس از خرید این وسیله و استفاده از آن، در هزینه های جاری خود به شدت صرفه جویی خواهیم کرد؛ چون در صورت مصرف کم انرژی بهای پرداختی برای مالیات ها و قبوض برق نیز به حداقل می رسد.
  • قابلیت میکروب زدایی این اسپیلت ها نیز بسیار استثنایی است. در سیستم این کولر ها، فیلتر های کربن فعالی وجود که به زدودن انواع قارچ در محیط می انجامد. به علاوه در هر محیطی امکان وجود عوامل آلرژی زا موجود است که این مواد نیز به کلی از هوای محیط حذف می شوند. فیلتر های تصفیه هوای این دستگاه ها به صورت چند گانه به فرایند خود می پردازند.
  • حالت بی صدای این دستگاه نیز یک مزیت اساسی برای آن است؛ عده بسیاری از صدا بالای موتور کولر خود خسته شده اند، انتخاب این برند معتبر، می تواند سبب شود که در سکوت و آرامش از تهویه هوای محیط با استفاده از کولر گازی بهره مند شوند.
تعمیر کولر گازی دوو در کرج
تعمیر کولر گازی دوو در کرج

معتبر ترین نمایندگی تعمیر کولر گازی در کرج

نمایندگی سرویس و تعمیر کولر گازی دوو در کرج  یکی از بهترین مراکزی است که می توانید، با خیال راحت و به دور از هر گونه نگرانی تعمیرات اقلام خنک کننده خود را به آن ها بسپارید. این نمایندگی، به صورت آنلاین و یا تلفنی به در خدمت مشتریان بوده و به ارائه خدمات سرویس به آن ها می پردازند. تعمیر کولر گازی دوو در کرج یک فرایند بسیار تخصصی است و باید به دست افراد کاربلد همین نمایندگی ها سپرده شود. چرا که در صورت دخالت افراد غیر متخصص در این زمینه، خسارات جبران ناپذیری به کولر ما وارد می شود.

خدمات تعمیر کولر گازی دوو در کرج

پس از بروز هر گونه تخریبی در کولر گازی، و تماس با این نمایندگی، ابتدا برند و ویژگی های کولر گازی را به دقت بررسی می کنند؛ سپس در ادامه مشکلات پیش آمده در کولر ما را نیز جویا می شوند تا در صورت نیاز انواع وسایل و لوازم تعویضی و قطعات مورد نیاز را به همراه تکنیسین مربوطه برای ما ارسال کنند. در نهایت تکنسین و سرویس کار با ما تماس گرفته و قراری را فیکس می کند و در منزل و یا محلی که کولر قرار دارد، به تعمیر آن می پردازد. این نمایندگی به صورت 24 ساعته به ارائه خدمات پرداخته و سرویس کولر های گازی ما را در کم ترین زمان ممکن صورت می دهد.

تعمیر کولر گازی دوو در کرج
تعمیر کولر گازی دوو در کرج

سخن پایانی

کولر های گازی مزایای بسیاری دارند؛  کنترل دمایی در اسپیلت ها به گونه ای است که هوای محیط نه خیلی سرد باشد، نه خیلی گرم و با استفاده از آن ها، از هوایی مطبوع در خانه و یا محل کار خود بهره مند خواهید شد.   لوازم جانبی کاربردی را به همراه آن ها ارائه می دهند که شامل، ریموت و کنترل از راه دور، دفترچه راهنمای نصب و استفاده، پایه های مسی و… می شوند. این سیستم ها هزاران مزیت دارند. اما در کنار آن ها، ما نیز باید در حفظ و نگهداری آن ها کوشا باشیم و به کنترل سیستم ها و قطعات موجود در آن بپردازیم و آن ها را هر چند وقت یک بار وارسی کنیم.

برای مشاهده پیج اینستا گرام کلیک کنید

این کار سبب می شود که به موقع به هر گونه اختلال کوچک و بزرگ در دستگاه رسیدگی شده و مشکلات برطرف شوند. همچنین سیستم خنک کننده کولر ها نیز تقویت شده و تهویه هوا بهتر صورت می گیرد. مرکز ارائه خدمات سرویس کولر گازی دوو در کرج خدمات شایانی همچون تعویض و ری شارژ گاز موجود در کولر، چک و بررسی یونیت های داخلی و خارجی کولر ها، بررسی کمپرسور، شست و شوی یونیت ها و زدودن گرد و غبار از آن ها و…. را صورت می دهند. اعتماد به آن ها، سبب حفظ اموال شما خواهد شد!