کرج بوران

تعمیر کولر گازی میتسوبیشی در کرج

تعمیر کولر گازی میتسوبیشی در کرج

تعمیر کولر گازی میتسوبیشی در کرج: انواع کولر های گازی در دنیای امروز بسیار کاربردی و پر مصرف هستند. وقتی دمای هوا به نوعی آزار دهنده و گرم می شود، هیچ چیز به اندازه یک کولر گازی هوای محیط را مطبوع نکرده و احساس خوشایندی در افراد ایجاد نمی کند. یک نکته مهم در رابطه با انواع این وسایل، نگهداری و حفظ آن ها در طولانی مدت است. تعمیر کولر گازی میتسوبیشی در کرج اهمیت بسیاری دارد و کیفیت وسیله ما را به خوبی حفظ می کند.

این کولر ها در طولانی مدت دچار فرسایش می شوند، و وقتی مدت زمان طولانی روشن باشند، بدون شک در برخی قطعات آن ها اختلالاتی ایجاد می شود که با کمی بررسی رفع می گردد. در این راستا کرج بوران برای شما مخاطبان عزیز به ارائه اطلاعاتی در رابطه با یکی از معتبر ترین مراکز ارائه خدمات سرویس کولر ها می پردازد. تا هر چه بیشتر هم با اهمیت این مسئله آشنا شوید و هم اختلالاتی که در کولر های گازی نیاز به برطرف شدن دارند، به خوبی حل شوند. این برند کولر نیز ویژگی ها و خصوصیات خاص خود را دارا می باشد. به همین سبب نیز بسیار در معرض توجه است.

این محصولات در سال های اخیر فروش بالایی را تجربه کرده اند و امروزه در هر خانه ای لااقل یک دستگاه کولر وجود دارد. با کرج بوران همراه باشید تا با انواع کولر های گازی برند میستوبیشی بیشتر آشنا شوید.

نمایندگی کولر گازی میتسوبیشی در کرج

نمایندگی کولر گازی میتسوبیشی در کرج

مشخصات مهم انواع کولرهای میتسوبیشی

انواع کولر های گازی میتسوبیشی یکی از با کیفیت ترین ها می باشند و مشتریان بسیاری در این عرصه دارند. انتخاب یک کولر گازی مناسب برای خانه اهمیت بسیار بالایی دارد. در واقع این محصولات از مهم ترین وسایل موجود در منزل هستند و احساس آرامش و راحتی بسیاری برای افراد به ارمغان می آورند. به همین سبب نیز در حین خرید آن ها باید به برخی نکات توجه داشته باشید. این محصول دارای سه فیلتر است. این کولر های گازی توانایی خنک کردن فضا را تا متراژ های 130 متر را دارا می باشد. هر کدام از انواع آن ها یک کمپرسور بی سرو صدا دارند!

مشخصات کمپروسور کولر گازی میتسوبیشی

کمپرسور این کولر ها برای خنک کردن فضا صدایی ایجاد نمی کند و کولر ما آلودگی صوتی ایجاد نخواهد کرد. همچنین بهتر است، بدانید که در اکثر انواع این کولر ها برق مصرفی از نوع تک فاز است. انواع آن ها مصرف برق بسیار پایینی نیز دارند، و با همین ویژگی در بین رقبا برتری یافته اند. و آن ها را جزو بهترین محصولات خنک کننده به شمار می آورند. قدرت خنک کنندگی آن ها نیز بسیار بالا است.

این کولر های میتسوبیشی هر 6 ماه یک بار باید سرویس شوند و قطعات آن ها بررسی گردد. تعمیر کولر گازی میتسوبیشی در کرج  سبب می شود که عمر کالای شما بسیار بالا رود، اما باید در نظر داشته باشید که این تعمیرات باید به موقع صورت گیرند.

خنک کننده این محصول به صورت اتوماتیک به کار می پردازد، و یکی از سیستم های پیشرفته را در این محصول تعبیه کرده اند. اگر خانه بزرگی دارید و نیاز به لوله کشی های طولانی برای این محصول وجود دارد، اصلا نگران نباشید! این کولر ها چنین قابلیت هایی را نیز به خوبی دارا می باشند.

تعمیر کولر گازی میتسوبیشی در کرج

تعمیر کولر گازی میتسوبیشی در کرج

مزیت خرید از نمایندگی تعمیر کولر گازی میتسوبیشی در کرج

اگر کولر گازی انتخابی شما، محصولی مناسب باشد، باید از ویژگی های زیر پیروی کند. البته نمایندگی سرویس و تعمیر کولر گازی میتسوبیشی در کرج در حین خرید شما را یاری رسانده و اطلاعات مفیدی در رابطه با کولر های گازی مناسب برای شما در اختیارتان قرار می دهند. پیشنهاد می کنیم برای دریافت خدمات پس از فروش، کولر گازی خود را از نمایندگی کولر گازی میتسو بیشی در کرج خریداری کنید.

اما خواندن این مطالب نیز خالی از لطف نمی باشد:

ویژگی های مهم یک کولر گازی خوب

  • نوع کمپرسور؛ یکی از ویژگی های مهمی که باید به آن توجه اکیدی شود، نوع کمپرسوری است، که در کولر وجود دارد. بهترین نوع کمپرسور ها، انواع اسکروال هستند که هم بالایی دارند و هم در خنک کردن محیط نقش اساسی ایفا می کنند.
  • کولر گازی باید دارای گارانتی های معتبری باشد و خدمات پس از فروش نیز داشته باشد. یک کولر گازی مناسب باید چنین امتیازاتی برای خریداران خود به همراه داشته باشد. شما عزیزان می توانید با خرید از نمایندگی کولر گازی میتسو بیشی در کرج گارانتی این محصول را نیز دریافت کنید.
  • تعداد پنل های اسپیلت نیز باید در نظر گرفته شود. این نکته در خرید شما نقش مهمی باید داشته باشد، اگر منزل شما بزرگ است و یا تعداد زیادی اتاق خواب دارد، نیاز است که تعداد پنل ها را در نظر بگیرید. در این خصوص به موقعیت جغرافیایی خانه خود نیز توجه کنید.
  • برخی کولر های گازی تک وضعیته هستند، و برخی دیگر دو وضعیته می باشند. انواعی از آن ها که هم سرما ایجاد می کنند و هم گرما، دو وضعیته نامیده می شوند. همان طور که از نام آن ها بر می آید، دو کار را با هم صورت می دهند. انواع تک وضعیته مرغوبیت بالایی دارند؛ به دلیل این که تمرکز کل سیستم بر روی یک فرایند است. اما به طور کلی کولر های دو وضعیته فروش بالاتری داشته اند.
  • توجه به واحد بی، تی، یو نیز در انتخاب یک کولر نقش موثری دارد و یک ویژگی مهم تلقی می شود. باید کولری با بی، تی، یوی مناسب خریداری شود.
سرویس کولر گازی میتسوبیشی در کرج

سرویس کولر گازی میتسوبیشی در کرج

خدمات رسانی نمایندگی سرویس و تعمیر کولر گازی در کرج

در صورتی که در کولر های خود اختلالاتی را مشاهده کردید، بی درنگ با مرکز سرویس کولر گازی میتسوبیشی در کرج تماس حاصل نموده و از این نوع خدمات بهره مند شوید. این مراکز در زمانی که کولر های شما سرمای کافی نداشته باشند و یا سیستم خنک کننده آن ها با مشکل مواجه باشد، به کمک شما می آیند! خدمات ارزنده ای که نمایندگی سرویس و تعمیر کولر گازی میتسوبیشی در کرج به مشتریان خود ارائه می دهد، شامل موارد زیر می شود:

تعمیر کولر گازی میتسوبیشی در کرج

تعمیر کولر گازی میتسوبیشی در کرج

لیست خدمات نمایندگی سرویس و تعمیر کولر گازی میتسوبیشی در کرج

  • شارژ گازی کولر ها که سبب می شود، کولر شما در بهترین وضعیت به عملکرد خود ادامه دهد. این گاز اساس کار این محصولات است و باید هر چند وقت یک بار به خوبی چک و بررسی شود. همچنین ممکن است، پس از مدتی کولر مربوطه نشتی گاز پیدا کند که این مهم هم باید به دقت برطرف گردد.
  • این خدمات شامل تعمیر و تعویض برخی قطعات موجود در کولر ها نیز می شود. نمایندگی کولر گازی میتسوبیشی در کرج، بیشتر بر پایه تعمیر قطعات به ارائه خدمات می پردازد. چرا که هزینه های تعویض و جایگزینی قطعات و خرید قطعات جدید تر، بسیار سرسام آور شده است!
  • این مرکز و نمایندگی معتبر، شما را در امر خرید این کولر ها نیز یاری می رسانند. در صورتی که قصد خرید داشتید، از راهنمایی های این مرکز معتبر بهره مند شده و از آن ها کمک بگیرید. در صورتی که محصول شما نیاز به تعمیر داشته باشد، سرویس‌کاران این مرکز معتبر، کولر را در محل تعمیر می نمایند، و نیازی به حمل آن به تعمیرگاه نخواهند داشت.
  • خدماتی از قبیل شست و شو و نظافت داخلی یونیت ها نیز توسط این مرکز سرویس دهنده ارائه می شود. اگرچه به نظر می آید که نظافت کولر کار ساده ای است، اما امری تخصصی است.
تعمیر کولر گازی میتسوبیشی در کرج

تعمیر کولر گازی میتسوبیشی در کرج

هر گاه سخن از کولر گازی به میان می آید ناخود آگاه حال و هوای نسیم بهاری و گاهی هم سرمای یخبندان زمستان در ذهن انسان نقش می‌بندد. آن هم در اوج گرمای تابستان، وقتی که در نهایت خستگی به سمت و سوی خانه رهسپار می‌شویم و آرامش و خنکای محیط روح  انسان را نوازش می‌دهد.

حال این جعبه ی جادویی که نامش کولر گازی است‌، اما با قدرت و نیروی برق کار می‌کند چگونه به شکل امروزی در آمده است و چگونه  با روشن نمودن آن هوای مطبوع و خنک آن روح نواز می‌شود. اگر هوس تجربه ی کولرگازی را کرده و خواهان آرامش هستید؛ کرج بوران شما را به دنیای پیشرفته ی تکنولوژی و کولرگازی دعوت می نماید.

پیشینه کولر گازی :

انسان های نخستین با خیس نمودن البسه، برگ درختان و وزش باد به آن‌ها و گاهاً ابتنی بدن خود را خنک می نمودند. بعدها در مصر باستان نیز با چیدن نی‌های  نیزار‌های کنار رودخانه  در اطراف استراحتگاه‌ها تغییر یافت. در روم با ساخت قنات‌ها و گردش هوا درون آنها از هوای خنک لذت می بردند.

کولر گازی پیشینه ای به سال 1840 میلادی دارد و برای اولین بار توسط جان گوری اختراع گردید ولی به علت پاره ای مشکلات مالی به مرحله ی تولید نرسید.

بعدها مهندسی بنام کریر که در شرکتی مشغول بکار بود دستگاه تصفیه هوا را اختراع کرد و پس از آن با چندی از همکارانش شرکتی بنام خود راه اندازی کرد و رشد این فناوری ساخت کولرهای پنجره ای را سبب شد، که در آن گاز به مایع و مایع به گاز تبدیل شده و سرما تولید می کند.

تهیه و خرید این سیستم ها هزینه های کلانی برای خریداران به همراه داشته و مصرف بالای و پرداخت بهای آن گریبان‌گیر مصرف کنندگان بوده است و انسان را وادار به تولید سیستم های پیشرفته تر می نمود.

با رشد تکنولوژی، بهینه سازی مصرف انرژی و کاهش هزینه ها اشتیاق خرید این دستگاه خنک کننده دو چندان شد؛ تا جایی که امروزه سیستم های کم مصرف هوشمندی که می توان با اتصال اینترنت آن‌ها را از راه دور مثلاً محیط کار،سفر و غیره کنترل نمود، در بازار جهانی رونق گرفته و انواع متفاوت کولر گازی با قابلیت های متفاوت تولید گردیده است. کرج بوران نمایندگی تعمیر کولر گازی میتسو بیشی تمامی خدمات تعمیر، فروش، خرید و پشتیبانی را برایتان مهیا کرده است.

 

سخن پایانی

 

اگر قصد دارید که تا مدت ها، به کولر گازی دیگری نیاز نداشته باشید، در حفظ و نگهداری کولر های خود کوشا باشید و آن ها را هر چند وقت یک بار، به دست تعمیر‌کاران این مرکز معتبر بسپارید. برای حل این معظلات راه چاره سپردن دستگاه به تکنسین وتعمیرکار توانمند می باشد. مرکز تعمیر، تعویض و خدمات پس از فروش کرج بوران در خصوص تمامی خدمات و تعمیرات لازمه در کنار شماست، تا قطعات آن ها را بررسی کرده و از سلامت آن ها مطمئن شوید. در صورتی که کولر گازی شما به موقع تعمیر نشود، هزینه های سرسام آور تعویض قطعات، گریبان گیرتان خواهد شد. اینستا گرام ما را دنبال کنید.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

محتوای جدول

برچسب‌ها
آموزش تعمیرات کولر گازی اصول نصب داکت اسپلیت تعمیر و نصب داکت اسپلیت تعمیر و نصب کولر گازی در کرج تعمیر کولر گازی تعمیر کولرگازی در کرج تعمیر کولر گازی در کرج تعمیر کولر گازی دوو تعمیر کولر گازی دوو در کرج تعمیر کولرگازی سامسونگ تعمیر کولر گازی سامسونگ تعمیر کولر گازی سامسونگ در کرج تعمیر کولرگازی سامسونگ در کرج تعمیر کولر گازی میتسوبیشی در کرج تعمیر کولر گازی هیتاچی تعمیر کولر گازی هیتاچی در کرج تعمیر کولرگازی هیتاچی در کرج سرویس پکیج ایران رادیاتور در کرج سرویس کولر گازی دوو سرویس کولر گازی دوو در کرج سرویس کولر گازی زانتی در کرج سرویس کولرگازی زانتی در کرج سرویس کولر گازی سامسونگ سرویس کولرگازی سامسونگ سرویس کولرگازی سامسونگ در کرج سرویس کولر گازی سامسونگ در کرج سرویس کولر گازی هیتاچی سرویس کولرگازی هیتاچی در کرج سرویس کولر گازی هیتاچی در کرج نصب داکت اسپلیت نصب کولرگازی داکت اسپلیت نصب کولر گازی داکت اسپلیت نصب کولر گازی در کرج نمایندگی تعمیر کولر گازی نمایندگی تعمیر کولرگازی سامسونگ در کرج نمایندگی تعمیر کولر گازی سامسونگ در کرج نمایندگی تعمیر کولر گازی میتسوبیشی در کرج نمایندگی سرویس کولر گازی سامسونگ در کرج نمایندگی سرویس کولرگازی سامسونگ در کرج نمایندگی سرویس کولر گازی میتسوبیشی در کرج نمایندگی سرویس کولرگازی میتسوبیشی در کرج نمایندگی کولر گازی میتسوبیشی در کرج نمایندگی کولرگازی میتسوبیشی در کرج کولرگازی داکت اسپلیت کولر گازی داکت اسپلیت
منوی دسته های خود را در هدرساز -> موبایل -> منوی اصلی موبایل -> نمایش/مخفی -> انتخاب منو، تنظیم کنید.
سبد خرید
برای دیدن نوشته هایی که دنبال آن هستید تایپ کنید.
فروشگاه
لیست علاقه مندی ها
0 مورد سبد خرید
حساب من