کرج بوران

سرویس،تعمیر،نصب و شارژ گاز داکت اسپلیت

سرویس،تعمیر،نصب و شارژ گاز داکت اسپلیت : داکت اسپلیت یکی از شناخته شده ترین دستگاه‌های تهویه مطبوع هوا در دنیا محسوب می‌شود . یکی از دلایل این امر تهویه مطبوع عالی داکت اسپلیت و امکان نصب و جابجایی آن در ساختمان مسکونی و غیرمسکونی تعبیه می‌باشد . اما بهتر است بدانید که نصب و جابجایی داکت اسپلیت کار ساده ای نیست . شما برای نصب و جابجایی آن به لوله‌کشی و کانال‌کشی نیاز پیدا خواهید کرد .  تعمیر و سرویس و نصب و شارژ گاز داکت اسپلیت در کرج

امروزه یکی از رویکردهای تازه ای که در تاسیسات بسیاری از ساختمان ها به ویژه در حین لوله کشی و انجام امور تاسیساتی مورد استفاده قرار میگیرد لوله کشی توکار کولرگازی و داکت اسپیلت ها می باشد . این روش با توجه به نتایج و عملکرد خوبی که از خود به جای گذاشته توانسته هر روزه بر محبوبیت خود بیافزاید .

این مسئله کاملا امری طبیعی است که خانه‌هایی که اخیرا در ایران ساخته می‌شوند هم لوله‌کشی توکار کولرگازی و داکت اسپلیت ها را مدنظر قرار بدهند تا در آینده بتوانند از این سیستم برای تهویه مطبوع خانه استفاده کنند.

داکت اسپليت متشکل از2 بخش يونيت داخلي (هواساز) و يونيت خارجي (کندانسينگ يونيت) مي‌باشد که اين 2 بخش توسط 2 لوله مسي به يکديگر متصل شده و قادر به تامين هواي سرد و گرم و توزيع آن توسط کانال‌ها به اتاق‌ها يا سالن در هر واحد آپارتماني (از بالاي سقف کاذب) است.

سرویس داکت اسپلیت در کرج

سرویس،تعمیر،نصب و شارژ گاز داکت اسپلیت

نصب و جابجایی داکت اسپلیت نیازمند تیمی متخصص جهت اجرا و راه‌اندازی است . ما برای نصب و جابجایی داکت اسپلیت کرج بوران را به شما معرفی می‌کنیم . این دستگاه به طور کلی از یک هواساز و یک کندانسور تشکیل شده است و توسط مجموعه ای از لوله‌های مسی بهم متصل شده اند. البته شاید برخی داکت اسپلیت را هم‌تراز با کولرهای موجود در نظر بگیرند که این تفکر اشتباه است .

سرویس نکردن بموقع داکت اسپلیت باعث کاهش سرما در فصل تابستان و کاهش گرما در فصل زمستان و آب ریزی و سر و صدای زیاد آن می شود .  با سرویس فصلی به موقع از خرابی و پوسیدگی کوئل داکت اسپلیت جلوگیری کنید . فروش داکت اسپلیت لوله کشی داکت اسپلیت فروش کوئل آبگرم داکت اسپلیت سرویس وتعمیر داکت اسپلیت نصب وشارژگاز انواع داکت اسپلیت تمامی این خدمات در مجموعه فنی و تخصصی کرج بوران توسط تعمیرکاران قابل اجراست .

سرویس داکت اسپلیت

شما با داشتن یک داکت اسپلیت امکان تهویه چندین فضا جهت سرمایش و گرمایش را خواهید داشت. استفاده از داکت اسپلیت موجب صرفه‌جویی قابل‌ ملاحظه ای در مصرف برق و گاز نسبت به سایر سیستم‌ها خواهد شد . سرویس دوره‌ای داکت اسپلیت بسیار مهم است .

با توجه به اینکه داکت اسپلیت در فضای باز در معرض گرد و خاک و آلودگی هوا قرار دارد، به‌ مرور زمان منافذ هوا دستگاه گرفته و کثیف می‌شود . قطعاً کثیفی به وجود آمده سبب کاهش راندمان داکت اسپلیت و افزایش مصرف برق آن خواهد شد. از این رو باید برای پیشگیری از افزایش مصرف برق و صدمه دیدن داکت اسپلیت، بهتر است قبل از شروع فصل گرما سرویس‌های دوره ای انجام بگیرد .

کرج بوران با تیمی مجرب از تعمیرکاران کولرگازی، سرویس انواع مختلف داکت اسپلیت را با هزینه‌ای مناسب و درکوتاهترین زمان ممکن انجام میدهند .

شارژ گاز داکت اسپلیت

شارژ گاز داکت اسپلیت معمولاً با گاز R22 انجام خواهد شد . ولی در داکت اسپلیت های جدید گاز R410A نیز مورد استفاده قرار می‌گیرد . این نوع گاز دوستدار محیط‌زیست نیز هست . کرج بوران با تخصص و دانش کافی تمام امور مربوط به شارژ گاز داکت اسپلیت را به‌ صورت تخصصی و حرفه ای و با تضمین تعمیر انجام خواهند داد .

تعمیر برد کنترل داکت اسپلیت اینورتر، تعمیرات کمپرسور ،تعمیر داکت اسپلیت اینورتر و معمولی سرویس داکت اسپلیت ،نصب داکت اسپلیت ، جابجایی داکت اسپلیت ،راه اندازی داکت اسپلیت ،شارژ گاز داکت اسپلیت به صورت دوره ای به صورت اعزام تکنسیت در محل شما صورت میگیرد .

| سرویس،تعمیر،نصب و شارژ گاز داکت اسپلیت — تعمیر و سرویس و نصب و شارژ گاز داکت اسپلیت در کرج |

مطالب مهم در مورد خرید کولر گازی – فروش کولرگازی – بوش – گری اجنرالجنرال ، الجی ، سامسونگ ، هیتاچی ، میدیا

مطالب مهم در مورد سرویس کولر گازیتعمیر کولرگازی اجنرالسامسونگالجی – ال جی

مطالب مهم در مورد سرویس تعمیر پکیجتعمیرپکیج تاچی سرویس پکیج بوتان
مطالب مهم در مورد خرید داکت اسپلیتفروش  داکت اسپلیت لوله کشی داکت اسپلیت در کرجتعمیر داکت اسپلیت

تلگرام : فروشگاه کرج بوران

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.