چگونه پکیج دمای رادیاتورها را تنظیم می کند؟

چگونه پکیج دمای رادیاتورها را تنظیم می کند؟ با سلام و خسته نباشید خدمت اعضای محترم خانواده کرج بوران. امروز، همانطور که از تیتر خبر پیداست  قصد داریم در مورد چگونگی گرم شدن رادیاتور ها توسط پکیج، توضیحاتی را در اختیار شما عزیزان قرار دهیم . تنظیم  دمای پکیج رادیاتور در کرج

چگونه پکیج دمای رادیاتورها را تنظیم می کند؟

سنسور N.T.S مادامی که آب گرمایشی وارد “مبدل” می گردد، توسط شعله گرم می شود و به سمت رادیاتور حرکت می نماید .و گرمای خود را به رادیاتور می دهد و دوباره توسط “پمپ” مکیده می شود .دوباره وارد “مبدل” می شود و گرم می شود ، این عمل مرتب تکرار می شود .تا وقتی که دمای آب خروجی از مبدل، به همان دمایی که ما آنرا تنظیم کرده ایم برسد، در این موقع پکیج خاموش می شود . پس ما می توانیم دمای آبی را که به سمت رادیاتور می رود و ما آنرا با نام “آب رفت شوفاژ” می شناسیم توسط درجه ای که به روی پکیج قرار دارد، تنظیم نماییم. این دما معمولا بین 36 تا 82 درجه می باشد. حال می خواهیم بدانیم پکیج چگونه متوجه می شود که دمای آب چقدر می باشد؟ و آیا مشعل باید روشن بماند یا اینکه دمای آب رفت به مقدار تنظیمی ما رسیده است؟ همانطور که در شکل نشان داده شده است در قسمت رفت مدار گرمایشی یک سنسور به نام “N.T.S” قرار گرفته است (سنسور مدار گرمایش را با NTCR و سنسور مدار رفت آب گرم بهداشتی را با NTCS نشان می دهند.) مادامی که دمای آب بالا می رود، مقاومت آن کاهش می یابد و در نتیجه جریان برق بیشتری از مدار عبور می نماید.

چگونه پکیج دمای رادیاتور ها را تنظیم می کند؟

هر آنچه که باید درباره پکیج بدانیم

چگونه پکیج دمای رادیاتورها را تنظیم می کند؟ این افزایش جریان، تا مقداری می رسد که ما توسط کلید مقدار آن را تعیین نموده ایم. در این موقع برد الکترونیکی پکیج، فرمان قطع شعله را صادر می نماید. هرگاه دمای آب مدار گرمایش کاهش یافت، مقاومت “N.T.C” افزایش  می یابد و جریان کمی در مدار عبور می نماید و در نتیجه برد الکترونیکی فرمان روشن شدن مشعل را صادر می کند.
حال این سوال پیش می آید که چگونه می توانیم به سالم بودن “NTC” پی ببریم؟
کافی است که دستگاه را خاموش نماییم و با گذاشتن اهم متر به دو سر “NTC” مقدار مقاومت آن را اندازه بگیریم و سپس به وسیله شعله غیر مستقیم دمایNTC را بالا ببریم. با بالا رفتن دما، مقاومت باید طبق جدول کاهش یابد. یادآوری: NTC در مدار گرمایش و همچنین مدار آب گرم بهداشتی وجود دارد. در مدار گرمایش با علامت (NTCR) نشان داده می شود و در ورودی مبدل قرار می گیرد .که در مدار آب گرم بهداشتی با علامت (NTCS) مشخص می گردد.  در مسیر خروجی آب گرم بهداشتی از مبدل قرار می گیرد. فراموش نکنید که فروش پکیج در کرج و نصب پکیج در کرج و تعمیر پکیج در کرج تخصص ماست. کرج بوران را در تلگرام و اینستاگرام دنبال کنید.چگونه پکیج دمای رادیاتورها را تنظیم می کند؟
 1. با توجه به نیازتان و فضایی که قرار است پکیج دیواری در آن نصب شود دستگاه خود را انتخاب نمایید.
 2. چک کردن محل قرار گیری دودکش
 3. انتخاب مبدل حرارتی مناسب
 4. بررسی فشار آب مصرفی
 5. پکیج دیواری یا زمینی بسته به میزان مصرفتان
 6.  پکیج تک مبدل یا دو مبدل باشد
 7. خدمات پس از فروش، تامین قطعات، گارانتیطراحی و پشتیبانی سایت توسط شرکت مولتی رایان چگونه پکیج دمای رادیاتورها را تنظیم می کند؟ تنظیم دمای پکیج رادیاتور در کرج
 8. مطالب مهم در مورد خرید کولر گازی – فروش کولرگازی – بوش – گری اجنرالجنرال ، الجی ، سامسونگ ، هیتاچی ، میدیا

  مطالب مهم در مورد سرویس کولر گازیتعمیر کولرگازی اجنرالسامسونگالجی – ال جی

  مطالب مهم در مورد سرویس تعمیر پکیجتعمیرپکیج تاچی سرویس پکیج بوتان
  مطالب مهم در مورد خرید داکت اسپلیتفروش  داکت اسپلیت لوله کشی داکت اسپلیت در کرجتعمیر داکت اسپلیت