چرا باید کرج بوران را انتخاب کنیم ؟

به افتخار به اطلاع شما میرسانیم که مرکز ما با بیش از 10 سال سابقه در زمینه سرویس و تعمیر انواع سیستم های حرارتی و برودتی به خصوص تعمیرات کولرگازی میباشد که دارای جواز کسب معتبراز اتحادیه مربوطه میباشد.تمامی تعمیرکاران کرج بوران که در این مجموعه خدمات رسانی میکنند دارای مدارک معتبر تخصصی از بهترین آموزشگاه های سطح کشور هستند که نشان از علم در کنار تجربه درخشان آنان دارد و این همواره بزرگترین سرمایه و دلیل اعتماد مشتری به ما می باشد.

در سرما و گرما کنار شما هستیم

یکی از ویژگی های منحصربفرد ما وجود دانش و تجربه درخشان تعمیرکاران این مجموعه است.حضور تعمیرکاران ماهر و متخصص در سرویس و تعمیر کولرگازی و دیگر سیستم های سرمایشی و گرمایشی باعث شده که ما مورد اعتماد اکثریت مشتریان خود باشیم.این مجموعه تمام تلاش خود را بکار گرفته است تا در کمترین زمان در سراسر استان البرز خدمات رسانی انجام شود. ما تلاش خود را بکار میگیریم تا حد امکان به تعمیر قطعات بپردازیم نه تعویض آنها و این آرامش خاطر را به شما میدهیم که در صورت تعویض آنها از قطعات اصلی استفاده کنیم. به جرات میتوانیم بگوییم کرج بوران تنها مرکز تخصصی تعمیر کولرگازی است که توانسته حرفه ای ترین خدمات را برای مشتریان به ارمغان آورد.

کار را به متخصصین ما بسپارید 92% خدمات فنی کرج فاقد مدرک مهندسی میباشند.

چرا باید به کرج بوران اعتماد کنیم ؟ فرق تیم پشتیبان و فروش کرج بوران با بقیه در چیست ؟

1 – تمامی پرسنل کرج بوران دارای مدرک از سازمان فنی حرفه ای استان البرز و دانشگاه تربیت مربی هستند که 89% دیگر مراکز در کرج فاقد مدارک معتبر هستند .

2 – مشاوره رایگان جهت خرید کولر گازی ، داکت اسپلیت با کارشناسان متخصص کرج بوران .

3 – فروشگاه کرج بوران فقط به فکر فروش نیست : ما آماده ایم تا در کمترین زمان ممکن سرویس درب منزل ، شرکت شما انجام دهیم .

4 – سرویس ما به شما مشتریان عزیز : تعمیر کولر گازی ، شارژ گاز کولرگازی ، نصب کولرگازی ، سرویس کولر گازی

5 –  سرویس داکت اسپلیت . تعمیر داکت اسپیلت . شارژ گاز داکت اسپلیت .

6 – اجرای پروژه صفر تا صد سیستم داکت اسپلیت ، لوله گذاری وکانال کشی سیستم های تهویه مطبوع . اجرای لوله کشی کولرگازی