کرج بوران

تعمیر کولر گازی در کرج 2023

همان‌طور که می دانید امروزه استفاده کردن از کولرهای آبی و دیگر تجهیزات برای ایجاد دمای هوایی مناسب منسوخ شده است و همین امر نیز موجب شده تا افراد به سمت استفاده از کولرهای گازی روی آورند. به همین دلیل نیز نصب، سرویس و یا تعمیر کولر گازی در کرج و یا هر شهر دیگری در کشور عزیزمان افزایش یافته است.

اما آن چه که اهمیت دارد این است که از یک مرکز معتبر و ارائه دهنده خدمات با کیفیت برای کارهای کولرگازی کمک بگیرید. به همین دلیل توصیه می کنیم تا انتهای این مقاله با ما همراه باشید تا با نکاتی جهت داشتن بهترین نصب، سرویس و یا تعمیر کولر گازی در کرج، آشنا شوید.

نمایندگی تعمیر کولر گازی در کرج

به نظر شما چه چیزی موجب شده، کولر گازی اهمیت بسیار زیادی داشته باشد؟ در واقع تهویه مطبوع هدف های مختلفی را به انجام می رساند و همین امر نیز سبب شده است به یکی از تجهیزات بسیار مهم منازل مسکونی و یا مکان های کاری تبدیل شود.

نمایندگی تعمیر کولر گازی در کرج که بتواند کار خود را به درستی انجام دهد باعث می شود که کاربر از عملکرد بسیار عالی کولرهای گازی بهره ببرد و البته این عملکرد عالی را نیز حفظ می کند. اما برای افرادی که تاکنون سیستمی را نصب کرده اند، مزایای بسیار زیادی وجود دارد که بهتر است به درستی با آن ها آشنا شوند.

در حقیقت دلیل اینکه نصب، سرویس و تعمیر کولر گازی در کرج اهمیت بسیار زیادی دارد، این است که کولر گازی می تواند گرمایی که توسط انواع مختلف تجهیزات موجود در خانه و یا مکان های دیگر است را مدیریت کند. به عبارتی بهتر می توان گفت که کولر گازی علاوه بر گرمای بدن انسان، می تواند گرمای تجهیزات مختلف همانند کامپیوترها و یا دیگر ماشین آلات را منعکس کند.

در واقع تجهیزات مختلف الکتریکی حتی کوچک ترین آن ها مانند قهوه ساز، لامپ ها و مواردی از این قبیل نیز موجب افزایش یافتن دمای اتاق می شوند. ساختمان های بزرگ نسبت به املاک کوچک تر به دلیل اینکه از تجهیزات الکتریکی بیشتری نیز استفاده می کنند و البته قطعا به دلیل فضای وسیع تری که دارند، افزایش دمای بیشتری خواهند داشت.

به همین دلیل کولرهای گازی اهمیت بسیار زیادی می یابند، چرا که نه تنها موجب بهبودی کیفیت هوا می شوند، بلکه سطح مناسبی از رطوبت و دما را نیز حفظ می کنند. در واقع کولرهای گازی عمدتا هوای فیلتر شده و یا تمیزی را در فضا پخش می کنند و می توان گفت این هوا عاری از هر نوع مواد کثیف و حتی گرد و غبار خواهد بود.

علاوه بر این امر، کارایی انسان بسیار افزایش می یابد. در واقع طبق مطالعات انجام شده در صورتی که یک محیط کاری دارای شرایط مناسبی باشد کارآمدی کارمندان آن محیط نیز بیشتر می شود‌. بنابراین برای کسانی که دارای کولرهای گازی هستند، بسیار ضروری است که به طور مداوم و با کمک یک نمایندگی تعمیر کولر گازی در کرج و البته با اعتبار کافی اقدام به نگهداری و تعمیر تهویه مطبوع کنند.

 

خدمات تعمیر کولر گازی در کرج

خدمات تعمیر کولر گازی در کرج

تعمیر کولر گازی سامسونگ در کرج

معمولا بسیاری از افراد این گمان را دارند که در صورت خرید بهترین و معروف ترین برند کولرهای گازی دیگر نیازی به تعمیر و یا نگهداری از آن را نخواهند داشت. اما لازم است این نکته را ذکر کنیم که کولرهای گازی حتی اگر از بهترین برند باشند، همانند هر نوع تجهیزات دیگر ممکن است با فرسوده شدن قطعات و یا کاربرد نادرست، دچار خرابی شوند.

یکی از برندهای محبوب کولرهای گازی، سامسونگ می باشد که در ادامه به رایج ترین مشکلات این برند کولرهای گازی که تعمیر کولر گازی سامسونگ در کرج را واجب می کند، اشاره می کنیم. البته لازم است بدانید که برخی از مشکلات کولرهای گازی سامسونگ بسیار ساده، اما برخی دیگر بسیار تخصصی هستند. بنابراین برای تعمیر کولر گازی در کرج حتما به این امر توجه فرمایید که به یک مرکز معتبر که در تعمیر کردن کولرهای گازی مهارت کافی دارند، مراجعه نمایید.

از جمله رایج ترین مشکلات کولرهای گازی سامسونگ می توان به دو مورد زیر اشاره کرد:

 1. کولر گازی سامسونگ باد گرم تولید می کند:

یکی از مواردی که در صورت مشاهده شدن آن بهتر است به تعمیر کولر گازی در کرج بپردازید، این است که کولر شما باد گرم تولید کند. در واقع وظیفه اصلی کولر گازی این است که باد خنکی تولید کند و در صورت عدم توانایی برای انجام این امر بنابراین این دستگاه دیگر کارایی نخواهد داشت. از جمله دلایل گرم شدن هوای این نوع از تجهیزات که تعمیر کولر گازی سامسونگ در کرج را واجب می کند می توان به موارد زیر اشاره کرد:

 • آلودگی و یا تخریب شدن فیلتر هوا
 • نشتی و یا کم شدن گاز مبرد
 • خراب شدن ترموستات کولر
 • مسدود شدن لوله موئی و یا کویل کندانسور
 • تخریب شدن کمپرسور کولر
 1. کولر گازی سامسونگ دارای صداهای بلند و زیادی است:

از دیگر مشکلاتی که تعمیر کولر گازی در کرج را ضروری می نماید، ایجاد سر و صداهای زیاد توسط کولر است. از آن جایی که کولرهای گازی در منازل مسکونی نیز نصب می شوند، سر و صدای زیاد آن ها می تواند موجب آزار و اذیت افراد ساکن در خانه ها شود. عمدتا کولرهای نو دچار این مشکل نمی شوند و به عبارتی بهتر این گونه مشکلات پس از کاربرد طولانی مدت و به مرور زمان ایجاد خواهند شد.

همچنین لازم به ذکر است که سر و صدای زیاد کولرهای گازی سامسونگ ممکن است به دلیل شل شدن قطعات مکانیکی آن ایجاد شود؛ چرا که با کار کردن کولرهای گازی بسیاری از قطعات موجود در آن ها نیز حرکت می کنند و همین امر موجب می شود که برخی قطعات با گذشت زمان پیچ و یا اجزای آن ها شل شوند. در این هنگام سر و صدای بسیار زیادی ایجاد خواهد شد. بنابراین در صورت مواجه شدن با این گونه ایرادات، توصیه می شود تعمیر کولر گازی سامسونگ در کرج را به افراد ماهر بسپارید.

تعمیر و نصب کولر گازی در کرج

شیوه تعمیر نصب کولر گازی در کرج با توجه و دقت به نوع کولر گازی و البته طراحی آن انجام می شود. در واقع از آن جایی که انواع مختلفی از کولرهای گازی وجود دارد، باید در تعمیر و نصب آن نیز دقت کافی شود و بهتر است که در این موارد به یک تعمیر کار حرفه ای مراجعه کنید تا از وارد شدن خسارت جدی جلوگیری نمایید. در ادامه به برخی از انواع مدل های کولر گازی اشاره خواهیم کرد.

 

تعمیرات کولر گازی اسپلیت در کرج

همانگونه که از نامش پیداست اسپلیت یعنی دو تکه و دو قطعه جدا از هم. این نام به خاطر این است که این نوع کولر گازی دارای دو قسمت و یا دو واحد مجزا است که یکی در درون ساختمان و دیگری در فضای آزاد و محیط بیرون نصب می گردد. در قسمت یونیت داخلی اواپراتور قرار دارد و در یونیت خارجی کمپرسور و کندانسور موجود است که این دو یونیت خارجی و داخلی با کمک لوله های مسی رفت و برگشت به یکدیگر متصل هستند.

برای اینکه تعمیرات کولر گازی اسپلیت در کرج  به خوبی انجام شود؛ حتما باید مرکز مورد نظر به صورت کاملا تخصصی با انواع کولرهای اسپلیت آشنا باشند. از جمله انواع کولرهای اسپلیت می توان به موارد زیر اشاره کرد:

 1. اسپلیت دیواری

این نوع، معمولا دارای ظرفیت های 9000 تا 36000 هستند که با توجه به میزان ظرفیت هر یک، مقدار توان سرمایشی و یا گرمایشی آن نیز متغیر خواهد بود.

 1. مولتی اسپلیت

نوع بعدی که در صورت مجبور شدن به تعمیر کولر گازی در کرج حتما باید با آن آشنا باشید، نوع مولتی اسپلیت است. این نوع، در واقع دارای یک کمپرسور و چند یونیت داخلی است که برای استفاده در مکان های مختلف و وسیعی مانند شرکت ها، بیمارستان ها و ادارات نیز بسیار کاربردی هستند.

 1. داکت اسپلیت

نوع دیگری از کولرهای گازی اسپلیت که روز به روز در حال افزایش هستند به داکت اسپلیت معروف است. در واقع این نوع به دلیل اینکه توانایی های منحصر به فردی دارد، با سرعت بالایی در حال افزایش است.

 1. اسپلیت سقفی زمینی

اسپلیت سقفی زمینی از معروف ترین کولرهای گازی است و همان طور که از اسم آن ها نیز مشخص است، نحوه نصب آن ها هم به شکل خوابیده به سقف و هم به شکل زمینی و کنار دیوار انجام می شود.

آموزش تعمیرات کولر گازی

امروزه کولرهای گازی در هر مکانی اعم از منازل مسکونی، ادارات، شرکت ها و مدارس مورد استفاده قرار می گیرند و به دلیل مجهز بودن به قطعات مهم و حیاتی افراد معمولا برای نصب، سرویس و تعمیر کولر گازی در کرج به نمایندگی ها و یا مکان های مورد اعتبار مراجعه می کنند. در واقع قطعات مختلف موجود در این دستگاه با گذشت زمان ممکن است دچار خرابی شوند و نیاز به تعمیر جدی داشته باشند.

البته این نکته را نیز ذکر کنیم که گاهی قطعات آن به دلایلی همانند استفاده نامناسب خراب می شوند و بنابراین از آن جایی که کولرهای گازی می توانند با مشکلات مختلفی مواجه شوند، یک مرکز تعمیر کولر گازی در کرج باید بتواند مشکلات مختلفی را به خوبی تشخیص و اصلاح نماید. همچنین امروزه بسیاری از افراد تمایل دارند در دوره های آموزش تعمیرات کولر گازی شرکت کنند.

در واقع از بهترین روش ها برای آموزش تعمیرات کولر گازی این است که در دوره های تعمیر کولر گازی در کرج شرکت کنید. البته از جمله سوالاتی که ممکن است برای اغلب افراد پیش آید این است که بازار کاری تعمیر کولرهای گازی چگونه است؟

حتما می دانید که این نوع تجهیزات امروزه در انواع مختلف مکان ها همانند منازل مسکونی، ادارات، بیمارستان ها، رستوران ها و حتی هتل ها مورد استفاده قرار می گیرند و طبق آمارهای موجود تعداد افرادی که برای خرید تهویه هوا اقدام می کنند، در آینده افزایش خواهد یافت.

کولر گازی همچنین دارای عمر مفیدی است که پس از گذشت مدت زمانی خراب خواهد شد و همین امر موجب می شود افراد برای تعمیر کولر گازی در کرج اقدام نمایند. بنابراین در صورت داشتن مهارت کافی، بازار کاری بسیار خوبی در انتظار افرادی که تمایل به آموزش تعمیرات کولر گازی دارند، خواهد بود.

 

خدمات تعمیر کولر گازی در کرج

برای تعمیر کولر گازی در کرج باید این امر را بدانید که هر مرکزی دارای خدمات مختلفی در زمینه تعمیر و حتی نصب کولر گازی است که از جمله خدمات نصب تعمیر کولر گازی در کرج می توان به موارد زیر اشاره کرد:

 • خدمات نصب کولر گازی
 1. مشاوره فنی

برخی از مراکز در زمینه تعمیرات کولرهای گازی، مشاوره فنی برای مدل های مختلف می دهند.

 1. نصب کولر گازی

از دیگر خدمات مراکز نصب و تعمیر کولر گازی در کرج می توان به نصب آن ها اشاره کرد. مرکزی که بتواند با بهترین تجهیزات و دستگاه های حرفه ای کولر گازی را برای شما نصب کند، موجب حفظ عملکرد عالی آن نیز خواهد شد.

 1. راه اندازی کولر گازی

پس از نصب کامل کولرهای گازی، مراکز مختص تعمیر و نصب، این نوع تجهیزات را به طور صحیح و حرفه ای راه اندازی می کنند.

 • خدمات تعمیر کولر گازی
 1. تعمیر کولر گازی

در صورت بروز هر گونه مشکلی می توانید با مراجعه کردن به مرکز تعمیر کولر گازی در کرج بهترین خدمات را دریافت کنید.

 1. تعویض قطعات

از خدمات تعمیر کولر گازی در کرج این است که در صورت ایجاد هر گونه مشکل در قطعات مورد نظر، می توان آن ها را تعویض کرد.

 1. تعمیرات دوره ای

از دیگر خدمات تعمیر کولر گازی در کرج این است که به صورت دوره ای، اقدام به تعمیر کولرهای گازی کنید که این امر موجب افزایش طول عمر کولرها می شود.

 

تعمیر کار کولر گازی در کرج

در صورتی که قصد داشته باشید به تعمیر کولر گازی در کرج اقدام کنید، همان طور که در قسمت های قبلی نیز به آن اشاره کردیم، باید حتما به یک مرکز معتبر، که دارای تعمیر کاران حرفه ای است، مراجعه نمایید. در ادامه برای شما مهم ترین ویژگی های تعمیر کار کولر گازی در کرج را معرفی می کنیم:

 1. مهارت و تجربه

یک تعمیر کار کولر گازی خوب و حرفه ای باید حتما مهارت و تجربه لازم را داشته باشد چرا که این امر موجب می شود به سرعت مشکل را مشخص کند و علاوه بر آن به بهترین نحو ممکن آن را برطرف نماید.

 1. دانش فنی

از دیگر ویژگی های تعمیر کار کولر گازی در کرج این است که دانش فنی لازم در حیطه کولرهای گازی و قطعات مختلف آن را داشته باشد.

 1. ابزارها و تجهیزات

تعمیر کار کولر گازی در کرج برای اینکه بتواند کار را به خوبی به انجام برساند به ابزارها و تجهیزات اختصاصی نیاز دارد که باید بتواند آن ها را به خوبی تشخیص و استفاده نماید.

 1. رعایت ایمنی

برای تعمیر کولر گازی در کرج حتما دقت کنید که تعمیر کار به تمامی اصول ایمنی و بهداشتی پایبند باشد، و همچنین از محافظ برای خود مشتریان استفاده کند.

 1. ارتباط مناسب با مشتری

تعمیر کار کولر گازی در کرج باید با مشتری های خود به خوبی ارتباط برقرار نماید. به عنوان مثال به تمامی سوال های مشتری به خوبی جواب دهد و بتواند به سادگی برای مشتری توضیح دهد که چه مشکلی به وجود آمده است.

تعمیر کولر گازی در کرج

تعمیر کولر گازی در کرج

تعمیر کولر گازی محدوده کرج

در صورتی که نیاز داشتید به تعمیر کولر گازی در کرج بپردازید، باید بدانید که وجود یک ویژگی در تعمیرگاه مورد نظر بسیار اهمیت دارد. در واقع مرکز تعمیر مورد نظر باید حتما به تمامی قوانین، مقررات و استانداردها توجه کند. برای مثال از تجهیزات کاملا استاندارد استفاده نماید. در صورتی که مرکز تعمیر کولر گازی محدوده کرج این ویژگی و تمامی ویژگی های قسمت قبلی را دارا بود، می توانید با خیالی آسوده کار خود را به آن بسپارید.

مرکز تعمیر کولر گازی در کرج

از جمله سوالاتی که افراد با مراجعه به مرکز تعمیر کولر گازی در کرج بسیار پرسیده می شود، در مورد هزینه تعمیر کولر گازی است. لازم است بدانید که هزینه تعمیر کولرهای گازی به عوامل مختلفی وابسته است. اما نوع خرابی کولرهای گازی از مهم ترین عامل تعیین کننده میزان هزینه به حساب می آید.

همچنین لازم به ذکر است که تعمیر کولر گازی در کرج دارای مراحل مختلفی است و در حین عمل، کارشناس ممکن است با خرابی دیگر قطعات نیز برخورد کند؛ که اصلاح آن ها نیز واجب است و این امر نیز بر میزان هزینه تعمیر اثر گذار خواهد بود.

نمایندگی تعمیرات کولر گازی در کرج

در صورتی که قصد دارید به نمایندگی تعمیرات کولر گازی در کرج مراجعه نمایید، باید به یک سری نکات مهم توجه نمایید. اولین نکته و مهم ترین آن این است که هر نوع تجهیزات دارای عمر مفیدی است که پس از آن، استفاده کردن از آن ها کار اشتباهی است.

برای مثال، در صورتی که کولر گازی شما 10 تا 15 سال عمر دارد؛ به شما پیشنهاد می کنیم که اگر در صورت تعمیر و سرویس مکرر اما باز هم مشکلاتی در آن ها وجود داشته باشد، بهتر است برای خرید یک کولر گازی جدید اقدام کنید. همچنین در صورتی که به دلیل استفاده از کولر گازی مصرف برق شما افزایش یافته است، بهتر است از کولر گازی اینورتر استفاده نمایید.

نصب و تعمیر کولر گازی در کرج

به دلیل اینکه کولرهای گازی دارای تجهیزات خاص و پیچیده ای هستند، بسیاری از افراد برای نصب و تعمیر کولر گازی در کرج از افراد متخصص کمک می گیرند. در قسمت قبلی برای شما توضیح داده ایم هزینه تعمیر کولر گازی در کرج به عوامل مختلفی همانند نوع مشکل بستگی دارد.

در این قسمت لازم است بدانید که هزینه نصب کولر گازی نیز می تواند بر اساس عوامل مختلفی تعیین شود. بنابراین نمی توان قیمت دقیقی را اطلاع داد چرا که شرایط تعیین کننده میزان هزینه نصب کولرهای گازی خواهند بود. از جمله برخی از این عوامل و شرایط موارد زیر را می توان نام برد:

 • نوع
 • ظرفیت
 • محل نصب
 • نوع پایه
 • نیاز به شارژر دستگاه
نصب و تعمیر کولر گازی در کرج

نصب و تعمیر کولر گازی در کرج

تعمیر کولر گازی در کرج و تهران

عوامل مختلفی ممکن است شما را مجبور به مراجعه برای تعمیر کولر گازی در کرج و تهران کند، از جمله این عوامل می توان به نگهداری نکردن مناسب از این نوع تجهیزات اشاره کرد. به عبارتی بهتر، شما باید یک نوع نگهداری سالانه از عملکرد کولر گازی داشته باشید. در واقع در صورتی که تکنسین مهارت کافی را داشته باشد، می تواند هر نوع از مشکلات را پیش از وقوع تشخیص دهد.

نگهداری سالانه به این معنی است که شما باید کویل های کولر گازی را تمیز و سیستم را نیز چک کنید. در واقع در صورتی که به صورت معمول از کولر گازی مراقبت کنید، در طول مدت استفاده عملکرد بسیار مناسبی از خود نشان خواهد داد.

تعمیرات کولر گازی در گوهردشت کرج

کولرهای گازی ممکن است پس از مدت زمانی درگیر مشکلات الکتریکی شوند که این عامل نیز برای از کار انداختن کارایی مناسب کولر از عوامل مهم به حساب می آید. این امر ممکن است به دلیل سیم هایی باشد که با گذشت زمان خراب می شوند و یا اینکه به دلیل سیم کشی نامناسب سیستم تهویه هوا ایجاد شده باشد که در هر دو صورت، کمک گرفتن از مرکز تعمیرات کولر گازی در گوهردشت کرج لازم و ضروری خواهد بود.

همان طور که احتمالا می دانید؛ برق عامل اصلی حرکت موتورهای موجود در کندانسور است. انواع مشکلات الکتریکی موجب خواهد شد که اجزای حیاتی کولر از کار افتاده و عملکرد طبیعی نداشته باشند. بنابراین اهمیت بسیار زیادی دارد که کولر گازی از نظر الکتریکی کاملا طبیعی عمل کند.
لازم است بدانید که کولرهای گازی در زمستان ممکن است به برخی مشکلات، بیشتر دچار شوند و به همین دلیل لازم است پیش از اقدام به تعمیر کولر گازی گوهردشت کرج با این مشکلات بیشتر آشنا شوید. اغلب مشکلات کولرهای گازی در زمستان عبارتند از:

 1. کولر گازی در حالت گرمایش به درستی عمل نمی کند:

این مشکل احتمالا به دلیل عمل نکردن شیر برقی و در نتیجه عدم تغییر مسیر گاز در سیکل به وجود آمده است.

 1. گرمای کولر گازی کم باشد:

این مشکل ممکن است در طی روزهای زمستان ایجاد شود که به دلیل یخ زدگی کندانسور و عدم چرخش گاز است.

 1. نمایش کد ارور و عدم کارکرد کولر گازی:

عمدتا دلیل ایجاد کد ارور به دلیل سنسورهای کولر گازی انجام می شود‌. البته بهتر است به دفترچه راهنمای آن نیز مراجعه نمایید.

تعمیر کمپرسور کولر گازی در کرج

از جمله قطعات مهم موجود در کولرهای گازی، کمپرسور است که می توان گفت نقش اصلی را در برخی مشکلات کولر دارد. برخی از تعمیرکاران همچنین این قطعه را شاخص عملکرد کولر گازی عنوان می کنند و حتی برای بررسی کردن سیستم تهویه، در ابتدا کمپرسور را چک می کنند‌.

مشکلاتی همانند خنک نکردن و یا کاهش یافتن سرمای کولر عمدتا به دلیل خراب شدن این قطعه به وجود می آیند. بنابراین برای تعمیر کولر گازی در کرج در ابتدا این قطعه را بررسی می کنند. همچنین به شما توصیه می شود برای جلوگیری از مشکلات جدی تر و بدتر حتما باید اقدام به تعمیر کمپرسور کولر گازی در کرج بپردازید.

در مورد نحوه عملکرد کمپرسور لازم است بدانید که این قطعه، گاز را از اواپراتور می مکد و سپس به سمت کندانسور هدایت می نماید. به همین ترتیب کولر، این باد را به محیط پرتاب می دهد و فرآیند خنک سازی انجام می شود. به عبارتی دقیق تر می توان بیان کرد که کمپرسور گاز، دستگاهی مکانیکی است که با افزایش فشار و کاهش حجم گاز عملکرد کولر را کامل می کند.

سرویس و تعمیر  کولر گاز ی در کرج

در صورتی که تمایل دارید از کولر گازی به خوبی استفاده کنید و برای مدت طولانی ماندگاری داشته باشد، به شما توصیه می کنیم به صورت دوره ای به

سرویس و تعمیر  کولر گاز ی در کرج اقدام کنید. ممکن است اکنون اهمیت زیادی به تعمیر کولر گازی در کرج و سرویس کردن دوره ای آن ندهید اما لازم است بدانید که سرویس نکردن مداوم آن، ممکن است خسارات مالی جدی را پس از مدتی برای شما داشته باشد.

سرویس و تعمیر  کولر گاز ی در کرج در واقع شامل سرویس کردن پنل داخلی یا همان اواپراتور و همچنین سرویس کردن پنل خارجی یا همان کندانسور می شود. در سرویس کردن در ابتدا دو تکه به درستی و کامل شست و شو می شوند و در صورت وجود هر نوع خرابی در آن ها اقدام به تعویض آن قطعه ها می کنند.

سرویس و تعمیر کولر گازی در کرج

سرویس و تعمیر کولر گازی در کرج

تعمیرات کولر گازی در عظیمیه  کرج

در صورتی که برای تعمیرات کولر گازی در عظیمیه کرج اقدام کرده اید، در این قسمت قصد داریم برای شما شرح دهیم که چگونه می توانید تعمیرات ایجاد شده را آزمایش کنید. در واقع به دلیل اینکه تعمیر کولر گازی در کرج دارای اهمیت بسیار زیادی است، بهتر است که پس از ایجاد هر گونه تغییر از نحوه عملکرد آن نیز مطمئن شوید. برای این امر بهتر است مراحل ذکر شده برای چک کردن کمپرسور را در پیش بگیرید:

 • پس از انجام تعمیرات لازم، کولر را روشن کنید و توجه داشته باشید که آیا کمپرسور کار می کند یا خیر، و فن کندانسور نیز باید به حالت طبیعی در حال چرخش باشد.
 • در صورتی که کمپرسور روشن شده باشد اما فن آن عمل نکند؛ احتمالا در موتور فن مشکلی به وجود آمده است، بنابراین باید دوباره به بررسی و تعمیر کمپرسور بپردازید.

تعمیر کولر گازی فردیس کرج

از دیگر اطلاعاتی که قبل از اینکه اقدام به تعمیر کولر گازی فردیس کرج کنید، آشنایی با اجزای تشکیل دهنده کولر گازی است. از جمله اجزای تشکیل دهنده آن می توان موارد زیر را نام برد:

 1. کمپرسور
 2. کندانسور
 3. اواپراتور
 4. ماده مبرد
 5. لوله مویی

گاز فریون یک نوع گاز است که در قسمت های مختلف کمپرسور، کندانسور و اواپراتور به حرکت در می آید و در صورت متراکم شدن،، هوای گرم موجود در محیط را جذب می کند و در نهایت محیط خنک می شود.

کمپرسور گاز متراکم شده را به اواپراتور انتقال می دهد. کندانسور همچنین از لوله های مسی و صفحات آلومینیمی ساخته شده است که در حالت سرمایش، گرمای گاز را جذب کرده و در حالت گرمایش، سرمای گاز را جذب می کند.

اواپراتور نیز مانند کندانسور وظیفه دارد هوا را خنک و یا گرم کند و سپس به بیرون انتقال دهد. ماده مبرد نیز توسط گرمای موجود در اوپراتور، از حالت مایع به گاز تبدیل شده و در مقابل در قسمت کندانسور با خارج شدن گرما به مایع تبدیل خواهد شد. لوله مویی همچنین در کولرهای گازی، شرایطی را برای تبخیر کردن گاز خنک کننده برای اواپراتور تامین می کند.

تعمیر کمپرسور کولر گازی در کرج

برای تعمیر کمپرسور کولر گازی در کرج لازم است حتما با علائم خرابی این قطعه آشنا شوید چرا که با شناخت علائم خرابی آن ها می توانید به موقع برای اصلاح آن ها اقدام کنید. از اصلی ترین علائم که نشان دهنده خراب شدن این قطعه است می توان به این امر اشاره کرد که کولر پس از چند ثانیه روشن شدن، خاموش می شود.

همچنین یکی از علائم دیگر آن این است که فن بیرونی روشن شده و عملکرد کاملا طبیعی داشته باشد اما خود کولر گازی روشن نشود. بنابراین برای تعمیر کولر گازی در کرج بهتر است که با علائم خرابی قطعات مختلف آشنا شوید و به موقع اقدام کنید تا صدمات جدی تری به کولر وارد نشود.

تعمیرات کولر گازی اجنرال کرج

تعمیرات کولر گازی اجنرال کرج عمدتا دارای حساسیت بسیار زیادی هستند و با کوچک ترین اشتباه می تواند خسارت و صدمه جدی به کولر وارد کند. به همین دلیل شما باید به یک نمایندگی معتبر و مجاز تعمیر کولر گازی در کرج مراجعه نمایید.

همچنین بهتر است که برای اطمینان پس از تعمیر کولر از نمایندگی و یا همان تعمیر گاه یک گارانتی دریافت نمایید. چرا که با دریافت کردن گارانتی می توانید با خیال راحت کولر خود را به تعمیر کاران بسپارید. در ادامه به برخی از مشکلات و ایرادات اساسی این نوع کولر که مراجعه به  تعمیر کولر گازی در کرج را واجب می کند، اشاره کنیم.

تعمیر کولر گازی اجنرال در کرج

سر و صدای بالای کولر گازی اجنرال یکی از معایبی است که ممکن است پس از گذشت مدت زمانی در کولر ایجاد شود. در صورتی که با این گونه مشکلات مواجه شدید بهتر است به تعمیر کولر گازی اجنرال در کرج مراجعه کنید. در واقع علت ایجاد این نوع از مشکلات می توان به موارد زیر اشاره کرد:

 1. در ابتدا باید گفت که مکان نامناسب موقعیت کولر گازی اجنرال می تواند یکی از دلایل سر و صدای بالا باشد.
 2. از دیگر دلایل می توان به خراب شدن لاستیک های درزگیر اشاره کرد که برای تعمیر کولر گازی در کرج باید حتما اقدام به تعویض آن ها کرد.
 3. سومین دلیل را می توان برخورد کردن پروانه فن به یک قسمت از بدنه ذکر کرد.

تعمیر کولر گازی جنرال در کرج

از جمله نکات دیگری که باید به هنگام تعمیر کولر گازی جنرال در کرج به آن دقت کنید این است که در برخی از این نوع کولرها در صورت بروز مشکل، ایرادات به صورت کد ارور در صفحه نمایش مربوط به دستگاه مشخص خواهند شد.

جالب است بدانید که هر کدام از این کدهای ارور می تواند نشان دهنده یک نوع مشکل باشد و همین امر نیز موجب می شود تعمیر کولر گازی در کرج روند ساده تری را طی کند و در نتیجه تعمیر آن به راحتی انجام می شود.

تعمیرات کولر گازی جنرال در کرج

چرا باید به صورت دوره ای اقدام به سرویس و تعمیرات کولر گازی جنرال در کرج کرد؟ در واقع سرویس و تعمیر کولر گازی در کرج موجب می شود:

 • گرد و غباری که کویل های کندانسور و یا همان یونیت بیرونی را کثیف کرده است و سرویس کردن مداوم آن می تواند باعث افزایش راندمان کاری شود.
 • شست و شوی فیلترهای یونیت های داخلی موجب می شود، گردش هوا بین قطعات مختلف کولر به درستی انجام شود.
 • به طور مداوم بررسی خواهید کرد که آیا کولر گازی نشت دارد یا خیر.

تعمیر کولر گازی سامسونگ کرج

از جمله بیشترین مشکلاتی که معمولا در فصول تابستان برای این نوع کولر گازی پیش می آید و شما باید برای تعمیر کولر گازی سامسونگ کرج مراجعه کنید، می توان موارد زیر را نام برد:

 • کم شدن سرمای کولر گازی
 • از بین رفتن کلی سرمای کولر
 • آبریزی داشتن یونیت داخلی

تعمیرات کولر گازی سامسونگ کرج

حتما شما نیز از هزینه های بسیار بالای کولرهای گازی سامسونگ اطلاع دارید. به همین دلیل به شما پیشنهاد می دهیم که علاوه بر سرویس مداوم آن ها با کمک تعمیرات کولر گازی سامسونگ کرج، به نکاتی که در ادامه به آن ها اشاره می کنیم، نیز دقت کنید تا به تعمیر کولر گازی در کرج بی نیاز شوید:

 • بدنه و دریچه را به طور مرتب تمیز کنید.
 • نصب کردن کولر را به یک نصاب حرفه ای و کاربلد بسپارید تا کولر گازی به طرز درستی نصب شود.
 • به هیچ عنوان دستگاه را به طور پیوسته روشن نگذارید‌.
 • به موقع برای شارژ کولر گازی سامسونگ اقدام کنید.

جمع بندی

در نهایت به شما توصیه می کنیم که تمامی توصیه ها و نکات ذکر شده در این مقاله را جدی بگیرید و در صورت بروز هر گونه مشکل به مرکز تعمیر کولر گازی در کرج مراجعه نمایید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

محتوای جدول

برچسب‌ها
آموزش تعمیرات کولر گازی اصول نصب داکت اسپلیت تعمیر و نصب داکت اسپلیت تعمیر و نصب کولر گازی در کرج تعمیر کولر گازی تعمیر کولرگازی در کرج تعمیر کولر گازی در کرج تعمیر کولر گازی دوو تعمیر کولر گازی دوو در کرج تعمیر کولرگازی سامسونگ تعمیر کولر گازی سامسونگ تعمیر کولر گازی سامسونگ در کرج تعمیر کولرگازی سامسونگ در کرج تعمیر کولر گازی میتسوبیشی در کرج تعمیر کولر گازی هیتاچی تعمیر کولر گازی هیتاچی در کرج تعمیر کولرگازی هیتاچی در کرج سرویس پکیج ایران رادیاتور در کرج سرویس کولر گازی دوو سرویس کولر گازی دوو در کرج سرویس کولر گازی زانتی در کرج سرویس کولرگازی زانتی در کرج سرویس کولر گازی سامسونگ سرویس کولرگازی سامسونگ سرویس کولرگازی سامسونگ در کرج سرویس کولر گازی سامسونگ در کرج سرویس کولر گازی هیتاچی سرویس کولرگازی هیتاچی در کرج سرویس کولر گازی هیتاچی در کرج نصب داکت اسپلیت نصب کولرگازی داکت اسپلیت نصب کولر گازی داکت اسپلیت نصب کولر گازی در کرج نمایندگی تعمیر کولر گازی نمایندگی تعمیر کولرگازی سامسونگ در کرج نمایندگی تعمیر کولر گازی سامسونگ در کرج نمایندگی تعمیر کولر گازی میتسوبیشی در کرج نمایندگی سرویس کولر گازی سامسونگ در کرج نمایندگی سرویس کولرگازی سامسونگ در کرج نمایندگی سرویس کولر گازی میتسوبیشی در کرج نمایندگی سرویس کولرگازی میتسوبیشی در کرج نمایندگی کولر گازی میتسوبیشی در کرج نمایندگی کولرگازی میتسوبیشی در کرج کولرگازی داکت اسپلیت کولر گازی داکت اسپلیت
منوی دسته های خود را در هدرساز -> موبایل -> منوی اصلی موبایل -> نمایش/مخفی -> انتخاب منو، تنظیم کنید.
سبد خرید
برای دیدن نوشته هایی که دنبال آن هستید تایپ کنید.
فروشگاه
لیست علاقه مندی ها
0 مورد سبد خرید
حساب من